Zasady Forum

Musisz się zgodzić, jeśli chcesz się zarejestrować

Regulamin
1. Zabrania się bezsensownego spamowania.
2. Nakazuje się nie odświeżania starych tematów jeśli nie jesteśmy w stanie wnieść do nich nowych informacji.
3. Zachowujemy kulturę wypowiedzi, wskazane jest używanie języka Polskiego, wraz ze WSZYSTKIMI znakami polskimi.
4. Używamy opcji 'edytuj'.
5. Zakazane jest publikowanie wypowiedzi o poglądach rasistowskich, feministycznych, religijnych itp.
6. Zakazane jest używanie wulgaryzmów.
7. Niewolno obrażać, przezywać innych użytkowników fora.
8. Nie wypowiadamy się na tematy, o których nie mamy pojęcia.
9. Zabrania się zamieszczania treści, tj. tekstów, opisów, artykułów etc. bez zgody właściciela.
10. Zanim zapytasz, poszukaj na forum.
11. Nie nabijamy postów.
12. Zakazuję się zamieszczania treści pornograficznych, innych obscenicznych lub przeznaczonych do oglądu tylko przez osoby pełnoletnie.
13. Zakazuję się zamieszczania gróźb odnośnych do życia realnego.
14. Tematy należy zakładać w odpowiednim dziale.
15. Użytkownicy forum powinni starać się wnieść swoje zdanie do dyskusji, krytykować, ale nie potępiać, mieć szacunek dla cudzych poglądów.
16. Staraj się każdą swą wypowiedź podeprzeć jakimiś argumentami, by odpowiednio ją rozwinąć. Nie pisz postów, tylko po to, by nabić licznik (np. "Macie rację - tak być nie powinno"). Niech każda Twoja wypowiedź będzie ciekawym rozwinięciem prowadzonej w temacie dyskusji.
17. Reklamowanie stron, for oraz innych produktów/rzeczy, które przynoszą różnym osobom korzyści finansowe oraz prezentowanie sposobów zarabiania w internecie, jest surowo zabronione.
18. Zakładając temat opisz wyraźnie jego idee. Co chcesz przekazać, o czym dyskutować i jakie masz pytania. Zastanów się również nad przejrzystym tytułem. Starannie się do niego przygotuj, zbierz ciekawe informacje i pisz.
19. Zabronione jest zamieszczanie treści kontrowersyjnych, naruszających zasady współżycia społecznego, naruszających czyjąś prywatność, prowokowanie, podsycanie wrogiej atmosfery.
20. Nakazuję się aby każdy użytkownik znał i przestrzegał regulamin.
21. Zabronione jest zakładanie więcej niż jednego konta. Dodatkowe konta będą kasowane bez ostrzeżenia, a właściciel będzie otrzymywał upomnienie. W przypadku dalszego naruszania tego punktu przewidziane są bany na konta lub na IP. Wyjątkiem zakładania wielu kont jest przypadek, gdy pierwotne konto zostanie skasowane bo bardzo długiej nieobecności lub gdy kilka osób dzieli to samo IP (np w jednej rodzinie tudzież akademikach).
22. Zabrania się zakładania kont z nazwą będącą karykaturą nazwy już zarejestrowanego użytkownika.
23. Raportując łamanie posty należy podać punkt regulaminu, który został waszym zdaniem złamany, a jeśli punkt nie jest zawarty w regulaminie, lecz narusza "netykietę", proszę o pełne uzasadnienie swojej decyzji raportowania. Raporty niespełniające tego wymogu będą ignorowane, a w przypadku nagminnego naruszania tego punktu (pkt. 23), nakładane będą warny za każdy następny nieracjonalny raport.
24. Uprasza się forumowiczów o wypełnianie danych (miasto zamieszkania, wiek, kontaky, itp) we własnej karcie użytkownika.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Stopka forum

Powered by PunBB
Host by: Hosting
© Copyright 2002–2005 Rickard AnderssonZałoż : stronę za darmo